OYLANACAK OLANLAR:

#iyifutbol Senesi Özel Ödülü

Seçim Kriteri: #iyifutbol ruhunu oyuncu, takım, antrenör ve taraftar olarak tam anlamıyla yansıtan ve yaşatan takıma tüm takımların oylaması ile verilecektir. Tek bir kategoriye ödül verilecektir.

Takım Ruhu İle En Çok İlham Veren Ekip Ödülü

Seçim Kriterleri: Kızlar Sahada ruhunu tam anlamıyla sahada yaşatan; formasından seyircisine, oyuncusundan renklerine kadar her ayrıntı ile toplumun her kesimine ilham veren kadınlara bu ödül verilecek! Tüm takımların oylaması ile verilecektir. Tek bir kategoriye ödül verilecektir.

#iyifutbol Taraftar Ödülü

Seçim Kriterleri: Toplumsal cinsiyet eşitliğini gözeten sloganlar, nezaket davranışları, unutulmayacak gösterilerle turnuvaya damga vuran taraftarlara bu ödül geliyor! Tüm takımların oylaması ile verilecektir. Tek bir kategoriye ödül verilecektir.

Sahada Kaydedilen iyifutbol Anlarına Göre

#iyifutbol Kraliçesi Ödülü

Seçim Kriterleri: Yere düşeni kaldıran, hırsını da nezaketini de yüzde yüzüyle ortaya koyan, rakip takımı skora bakmaksızın tebrik eden, takım arkadaşını sakinleştiren bir oyuncu hayal edin. Bu ödül onlar için!

Her maç sonunda yan hakem/saha gözlemcisi tarafından en çok fair-play davranışında bulunan oyuncular not edilir. Turnuva sonunda #iyifutbol’u en çok yansıtan oyuncuya verilir.

#iyifutbol Senesi Antrenör Ödülü

Seçim Kriterleri: Takımını Kızlar Sahada kuralları çerçevesinde güçlendiren ve #iyifutbol ruhunu takımına yansıtan, diğer antrenörler ve hakemler ile de iyi iletişim halinde olan antrenöre verilir. Her maç sonunda yan hakem/saha gözlemcisi tarafından en çok fair-play davranışında bulunan antrenörler not edilir. Turnuva sonunda #iyifutbol’u en çok yansıtan antrenöre verilir.

#iyifutbol Takım Ödülü

Seçim Kriterleri: Yere düşeni kaldıran, hırsını da nezaketini de yüzde yüzüyle ortaya koyan, rakip takımı skora bakmaksızın tebrik eden bir takım hayal edin. Bu ödül onlar için! Her maç sonunda yan hakem/saha gözlemcisi tarafından en çok fair-play davranışında bulunan takımlar not edilir. Turnuva sonunda #iyifutbol’u en çok yansıtan takıma verilir.

Sosyal Medyadan Oylama

En Yaratıcı Pankart

Güldüren, düşündüren, ağlatan pankartlar... Hepsini gördük! Bu sene yine en yaratıcı, en kalbe dokunan, en çok oyu toplayacak pankart kupayı eve götürecek! #iyifutbol mesajları vermek ise tercih sebebi.

Pankart fotoğrafları Kızlar Sahada Facebook sayfasındaki albüme yüklenecektir. Her bir takımın sadece bir tane fotoğrafı yüklenecektir. Fotoğrafların kolaj olmasında ise bir sakınca yoktur. Yarışma 13 Mayıs Pazar günü 18.00'de son bulacaktır. Bu zamana kadar en çok beğeni alan mesaj ve tasarım ödülü kazanacaktır.

Biletix Raporlama

Bağış Özel Ödülleri

Vizyon ortağımız Biletix’in değerli katkılarıyla ölçümlenecek Bağış Özel Ödülleri aşağıdaki gibi;
Dikkat Dikkat: Bu ödüllerin verilmesi için herhangi bir seçim yapılmayacak, doğrudan rakamlar ölçümlenecektir.
Dikkat Dikkat 2: Bilmeyenlere duyuru! Biletix aracılığı ile satılan Kızlar Sahada seyirci biletlerinin gelirlerinin yarısı Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın Baba Destek Programı’na bağışlanmaktadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayın. Diğer yarısı ise Darüşşafaka'ya yapılan bağışa istinaden kullanılmaktadır.

En Çok Bağış Toplayan

Seçim Kriteri: Ödülün kazananı Biletix verileriyle ölçümlenecektir. Kapıda yapılan girişlerde kişilerin hangi takım adına sahada bulunduklarını iletmeleri gereklidir.

En Çok Kişiden Bağış Toplayan

Seçim Kriteri: Ödül Biletix verileriyle ölçümlenecektir. Kapıda yapılan girişlerde kişilerin hangi takım adına sahada bulunduklarını iletmeleri gereklidir.